Plan zajęć 3 - 4 września 2022 - szkoły policealne, LO

30.8.2022

Zaczynamy zajęcia!

W najbliższy weekend, 3-4 września, odbędą się pierwsze zajęcia dla semestrów inaugurujących naukę w szkole policealnej i liceum ogólnokształcącym oraz semestrów wyższych.

Pierwsze zajęcia odbędą się w Zespole Szkół Społecznych - Splot przy ul. Limanowskiego 7 w Nowym Sączu oraz w budynku sekretariatu szkoły przy ul. Długosza 73 w Nowym Sączu .

Podczas pierwszego zjazdu planowana jest uroczysta inauguracja semestru. Podczas pierwszego zjazdu, wydawane będą również kody aktywacyjne do strefy słuchacza.

Zjazd jest obowiązkowy i kluczowy dla zaliczenia całości semestru.

Szczegółowy plan zajęć znajdą Państwo w aktualnościach na stronie: Szkoła ŻAK Nowy Sącz.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły przy ul. Długosza 73, tel. 184421457.

Do zobaczenia!