Kursy krótkie-zwiększ kwalifikacje. Start 24.04!

12.4.2021

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kursów doszkalających odbywających się zarówno w weekendy jak i w tygodniu.

Start kursów: 24.04. (sobota) Na pierwszych zajęciach ustalany jest terminarz kursu.

• kurs pedagogiczny dla instruktorów praktycznej nauki zawodu

• kadry, płace, ZUS

• podstawy księgowości- kurs I stopnia

• podstawy księgowości – kurs II stopnia

• terapia zajęciowa

• animator zabaw i gier

• opiekun w żłobku lub klubie dziecięcym

• pomoc nauczyciela przedszkola

• pierwsza pomoc przedmedyczna

• excel dla początkujących

• excel dla średniozaawansowanych

• psychodietetyka

• agent nieruchomości

Otrzymujesz 2 dokumenty po zakończeniu kursu: certyfikat ukończenia kursu, zaświadczenie zgodne ze wzorem MEN (takie jak w formie stacjonarnej).
Zajęcia realizowane na platformie: webtolearn (uczestnicy przed zajęciami na adres @ otrzymują link do zajęć - nie trzeba zakładać konta ani nic instalować).
Wymagania: pełnoletność ,komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu, przeglądarka internetowa, mikrofon/słuchawki.
Zapisz się online https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online lub w sekretariacie szkoły przy ul. Długosza 73 w Nowym Sączu (w pobliżu Centrum Handlowego EUROPA PLAZA II), telefon 18 442 14 57.